Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Zusul

Януковича атаковала русская елка

Рекомендуемые сообщения

Микола Сушкевич зґвалтував козу

18.11.2009 8:10

Увечері 30 жовтня Ганна Чмут із села Старосільці Коростишівського району Житомирщини побачила, що хтось уліз до її хліва.

 

— Думала, лампочки крадуть. Підходжу, а там Колька, тримає ззаду мою козу і смикається. Нагнала. Потім побачила ці пузирі — 69-річна Ганна Михайлівна показує два використані презервативи.

 

Жінка виводить тварину на вулицю.

 

— Наробив горя, — спльовує. — Я її так люблю, вона гарне молоко дає. А тепер виливаю, бо гидую. Спаскудив козу.

 

26-річний Микола Сушкевич живе неподалік.

 

— Та брехня все це, — посміхається він. — Це баби в конторі розказують. У селі дівчат вистачає. Хто перший ухопив — тому й добре. У мене й так проблем вистачає, роботи немає.

 

Односельці вважають Миколу добрим.

 

— Нормальне бідове хлопченя, шкоди не робить, — каже жінка, яка проходить вулицею. — Правда, трохи дивний. Після тої історії сільські дівчата бояться ввечері ходити.

 

Ганна Чмут скаржилася на Сушкевича до сільради.

 

— Сільський голова викликав Миколу, провів бесіду, — каже секретар сільради Лідія Назарівська. — Свідків події не було.

 

Олексій СТАНЕЦЬКИЙ

 

http://gazeta.ua/index.php?id=316128

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Микола Сушкевич зґвалтував козу

18.11.2009 8:10

Увечері 30 жовтня Ганна Чмут із села Старосільці Коростишівського району Житомирщини побачила, що хтось уліз до її хліва.

 

— Думала, лампочки крадуть. Підходжу, а там Колька, тримає ззаду мою козу і смикається. Нагнала. Потім побачила ці пузирі — 69-річна Ганна Михайлівна показує два використані презервативи.

 

Жінка виводить тварину на вулицю.

 

— Наробив горя, — спльовує. — Я її так люблю, вона гарне молоко дає. А тепер виливаю, бо гидую. Спаскудив козу.

 

26-річний Микола Сушкевич живе неподалік.

 

— Та брехня все це, — посміхається він. — Це баби в конторі розказують. У селі дівчат вистачає. Хто перший ухопив — тому й добре. У мене й так проблем вистачає, роботи немає.

 

Односельці вважають Миколу добрим.

 

— Нормальне бідове хлопченя, шкоди не робить, — каже жінка, яка проходить вулицею. — Правда, трохи дивний. Після тої історії сільські дівчата бояться ввечері ходити.

 

Ганна Чмут скаржилася на Сушкевича до сільради.

 

— Сільський голова викликав Миколу, провів бесіду, — каже секретар сільради Лідія Назарівська. — Свідків події не було.

 

Олексій СТАНЕЦЬКИЙ

 

http://gazeta.ua/index.php?id=316128

О, да ты украинский понимаешь. Во оно че, а я думал отчего ты такой тупой.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
О, да ты украинский понимаешь. Во оно че, а я думал отчего ты такой тупой.

Ты способен думать и еще называть кого-то тупым, блоха египетская?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

блин) нехорошо смеяться( но... :lol:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты